увійти
Головна
Про нас
Документи
Новини
Аматорська ліга Рівненщини
Brands League
Новини АФЛУ
Новини футзалу
Турніри
V Дворовий чемпіонат 2024
Ветерани 35+ 2024
Перша ліга 2023/2024
Друга ліга 2023/2024
Покрова 2023
Бренд ліга 2023
Beer League 2023
Дитячий футзал
Українська паляниця 2023
Українська паляниця 2015 р.н.
Winter Futsal Cup 2023, 2011 р.н.
Winter Futsal Cup 2023, 2012 р.н.
Winter Futsal Cup 2022, 2013 р.н.
Winter Futsal Cup 2022, 2014 р.н.
Арбітри
Галерея
Партнери
увійти
Ласкаво просимо!
увійти в свій аккаунт
Ваше ім'я користувача
пароль
забули пароль?
Відновлення паролю
відновити пароль
Вашу адресу електронної пошти
пошук
увійти
Ласкаво просимо! увійдіть в свій аккаунт
Ваше ім'я користувача
пароль
Forgot your password? Get help
Відновлення паролю
відновити пароль
Вашу адресу електронної пошти
Пароль буде по електронній пошті до вас.
Асоціація футзалу Рівненської області
Головна
Про нас
Документи
Новини
Аматорська ліга Рівненщини
Brands League
Новини АФЛУ
Новини футзалу
Турніри
V Дворовий чемпіонат 2024
Ветерани 35+ 2024
Перша ліга 2023/2024
Друга ліга 2023/2024
Покрова 2023
Бренд ліга 2023
Beer League 2023
Дитячий футзал
Українська паляниця 2023
Українська паляниця 2015 р.н.
Winter Futsal Cup 2023, 2011 р.н.
Winter Futsal Cup 2023, 2012 р.н.
Winter Futsal Cup 2022, 2013 р.н.
Winter Futsal Cup 2022, 2014 р.н.
Арбітри
Галерея
Партнери
Головна
Мороз Вадим Ігорович
5
Мороз Вадим Ігорович
5. Мороз Вадим Ігорович
7. Таргонський Дмитро Ростиславович
7. Шевельов В'ячеслав Вікторович
14. Гуц Владислав Іванович
14. Шокур Володимир Олександрович
15. Вітюк Микита Олександрович
16. Михальчук Павло Олександрович
33. Волошин Микита Валентинович
34. Герасимчук Володимир Сергійович
34. Лопушко Євгеній Олександрович
35. Пасик Богдан Станіславович
45. Каплюк Андрій Валерійович
45. Вашай Ілля Петрович
55. Кізімчук Дмитро Петрович
64. Міщанін Юрій Сергійович
69. Дребот Роман Сергійович
72. Середа Роман Володимирович
74. Шокур Дмитро Володимирович
80. Момотюк Віталій Єфстафійович
Ім\'я
Мороз Вадим Ігорович
Національність
Україна
Розташування
Універсал
Теперішня команда
Armada
Попередня команда
FC Brother
,
Ямуна
Турніри
ІІ Дворовий чемпіонат, IV Дворовий чемпіонат 2023, V Дворовий чемпіонат 2024
Сезони
2021, 2023, 2024
Дата народження
29.11.1996
Вік
27
ІІ Дворовий чемпіонат
Сезон
Клуб
Всього голів
Не забиті пенальті
Дабл пенальті
Не забиті дабл пенальті
Пенальті
Відбитий дабл пенальті
Жовта картка
Червона картка
Відбитий пенальті
Забиті голи
Проведені матчі
Коефіцієнт перемог
Коефіцієнт нічиїх
Коефіцієнт поразок
2021
Ямуна
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
66.67
0.00
33.33
Всього
-
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
66.67
0.00
33.33
IV Дворовий чемпіонат 2023
Сезон
Клуб
Всього голів
Не забиті пенальті
Дабл пенальті
Не забиті дабл пенальті
Пенальті
Відбитий дабл пенальті
Жовта картка
Червона картка
Відбитий пенальті
Забиті голи
Проведені матчі
Коефіцієнт перемог
Коефіцієнт нічиїх
Коефіцієнт поразок
2023
FC Brother
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
50.00
0.00
50.00
Всього
-
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
50.00
0.00
50.00
V Дворовий чемпіонат 2024
Сезон
Клуб
Всього голів
Не забиті пенальті
Дабл пенальті
Не забиті дабл пенальті
Пенальті
Відбитий дабл пенальті
Жовта картка
Червона картка
Відбитий пенальті
Забиті голи
Проведені матчі
Коефіцієнт перемог
Коефіцієнт нічиїх
Коефіцієнт поразок
2024
Armada
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0.00
0.00
100.00
Всього
-
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0.00
0.00
100.00
Матчі за всю карьеру
Сезон
Всього голів
Не забиті пенальті
Дабл пенальті
Не забиті дабл пенальті
Пенальті
Відбитий дабл пенальті
Жовта картка
Червона картка
Відбитий пенальті
Забиті голи
Проведені матчі
Коефіцієнт перемог
Коефіцієнт нічиїх
Коефіцієнт поразок
2021
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
66.67
0.00
33.33
2023
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
50.00
0.00
50.00
2024
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0.00
0.00
100.00
Всього
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9
33.33
0.00
66.67
Проведені матчі
Дата
Господарі
Результати
Гості
Час
Поле
2024-03-17 17:30:33
17.03.2024
Armada
0 - 1
УСР
17:30:33
17:30
N/A
2024-03-09 09:00:43
09.03.2024
FC Brother
5 - 1
Armada
09:00:43
09:00
N/A
2024-03-02 11:00:02
02.03.2024
Armada
3 - 4
Інваспорт
11:00:02
11:00
N/A
2024-02-10 12:00:14
10.02.2024
Шпанівська ТГ
5 - 4
Armada
12:00:14
12:00
N/A
2023-09-24 17:00:12
24.09.2023
FC Brother
9 - 3
ФК Сокіл 2
17:00:12
17:00
N/A
2023-09-23 16:00:06
23.09.2023
ЛДМУ-Рівне ФАМ
4 - 3
FC Brother
16:00:06
16:00
N/A
2021-07-03 09:00:15
03.07.2021
Легіон
1 - 7
Ямуна
09:00:15
09:00
N/A
2021-06-19 10:00:21
19.06.2021
Ямуна
3 - 4
ФК Свобода
10:00:21
10:00
N/A
2021-06-12 09:00:07
12.06.2021
Ямуна
4 - 2
Сині Вовки
09:00:07
09:00
N/A
Edit with Live CSS