Друга ліга 20-21

    0
    1091

    Друга ліга 20-21

    Тур 1 тур
    1 - 3

    ФК Борщівка - Авангард

    3 - 7

    Олімп - БаДМ

    3 - 4

    Рівне ФАМ - Рівнеоблводоканал

    2 - 12

    Інваспорт - Енергія

    10 - 3

    Yuterm - ФК Шпанів

    1 - 5

    АВ Метал Груп-ФК Славута

    Тур 2 тур
    1 - 3

    Самбуд - ФК Славута

    3 - 1

    ФК Борщівка - Олімп

    6 - 2

    БаДМ - Енергія

    2 - 11

    АВ Метал Груп - Yuterm

    4 - 2

    Авангард - ФК Шпанів

    4 - 2

    Інваспорт - Рівнеоблводоканал

    Тур 3 тур
    6 - 0

    ФК Славута - Авангард

    3 - 5

    Ав Метал Груп - ФК Олімп

    6 - 4

    Yuterm - Самбуд

    0 - 5

    ФК Шпанів - Енергія

    9 - 4

    ФК Борщівка - Рівнеоблводоканал

    4 - 5

    Рівне ФАМ - Інваспорт

    Тур 4 тур
    4 - 0

    Інваспорт - БаДМ

    5 - 1

    Авангард - Самбуд

    3 - 4

    Авангард - Інваспорт

    5 - 2

    ФК Борщівка - Рівне ФАМ

    2 - 8

    Енергія - ФК Славута

    5 - 2

    Yuterm - Олімп

    Тур 5 тур
    2 - 5

    ФК Шпанів - АВ Метал Груп

    5 - 0

    Самбуд - Рівнеоблводоканал

    7 - 4

    Рівне ФАМ - ФК Олімп

    10 - 4

    АВ Метал Груп - Рівнеоблводоканал

    3 - 11

    БаДМ - Yuterm

    2 - 1

    ФК Славута - ФК Борщівка

    Тур 6 тур
    4 - 2

    Авангард - Рівне ФАМ

    7 - 0

    ФК Славута - Yuterm

    6 - 2

    ФК Славута - БаДМ

    11 - 1

    Енергія - Рівнеоблводоканал

    8 - 1

    ФК Борщівка - АВ Метал Груп

    7 - 3

    Самбуд - ФК Шпанів

    0 - 4

    Інваспорт - Yuterm

    Тур 7 тур
    2 - 6

    АВ Метал Груп - Енергія

    2 - 7

    Інваспорт - Самбуд

    3 - 2

    Yuterm - Авангард

    5 - 0

    ФК Шпанів - Рівнеоблводоканал

    20 - 4

    ФК Славута - Олімп

    1 - 1

    БаДМ - РівнеФАМ

    Тур 8 тур
    4 - 6

    ФК Шпанів - Рівне ФАМ

    3 - 7

    Енергія - Yuterm

    5 - 1

    Самбуд - БаДМ

    5 - 0

    ФК Славута - Рівнеоблводоканал

    6 - 5

    Авангард - ФК Олімп

    2 - 5

    Інваспорт - ФК Борщівка

    Тур 9 тур
    5 - 9

    Енергія - Рівне ФАМ

    2 - 1

    Самбуд - ФК Борщівка

    3 - 13

    ФК Шпанів - БаДМ

    3 - 2

    АВ Метал Груп - Інваспорт

    5 - 3

    ФК Славута - Рівне ФАМ

    7 - 7

    Енергія - Олімп

    6 - 2

    Авангард - Рівнеоблводоканал

    Тур 10 тур
    2 - 3

    Інваспорт - Олімп

    3 - 4

    ФК Борщівка - Yuterm

    3 - 1

    Авангард - БаДМ

    10 - 0

    ФК Славута - ФК Шпанів

    3 - 7

    АВ Метал Груп - Самбуд

    Тур 11 тур
    0 - 3

    Енергія - ФК Борщівка

    4 - 4

    ФК Шпанів - ФК Олімп

    2 - 5

    Авангард - АВ Метал Груп

    5 - 0

    БаДМ - Рівнеоблводоканал

    2 - 3

    Самбуд - РівнеФАМ

    Тур 12 тур
    0 - 5

    ФК Шпанів - Інваспорт

    3 - 8

    Рівнеоблводоканал - Yuterm

    2 - 1

    БаДМ - Борщівка

    3 - 2

    Авангард - Енергія

    2 - 10

    ФК Олімп - Самбуд

    3 - 2

    АВ Метал Груп - Рівне ФАМ

    Тур 13 тур
    1 - 4

    АВ Метал Груп - БаДМ

    0 - 1

    Інваспорт - ФК Славута

    8 - 2

    Самбуд - Енергія

    5 - 4

    Yuterm - Рівне ФАМ

    5 - 0

    ФК Олімп - Рівнеоблводоканал

    8 - 6

    ФК Борщівка - ФК Шпанів