Аматорська футзальна ліга Рівненщини. 1 ліга. Сезон 2019-2020

Перша ліга. Турнірна таблиця

ПозиціяКлубІВНПГЗГП+/-О
11010005374630
2107213092123
3106043534118
4105232824417
5105143629716
6104332421315
7104332633-715
8103342935-612
9102082947-186
10101181138-274
11100191943-241

Перша ліга. Чемпіонат

ДатаГосподаріЧас/РезГості

Перша ліга. Бомбардири 19/20

ГравецьКлубБомбардириГолПенальті
1Курилович ПавлоDerby17161
2Ходак МирославРеал-Рівне13130
3Сондак ВолодимирРівнестандарт-ДЮСШ-410100
4Кір’ях ВікторCoral10100
5Дацюк РоманРівнестандарт-ДЮСШ-410100
6Жовтун ДмитроРівнестандарт-ДЮСШ-4-2990
7Онищук АнатолійCoral981
8Дармовіс ПавлоРівнестандарт 35+880
9Трофімчук МихайлоХімік880
10Чудля ВікторРівнестандарт-ДЮСШ-4880
11Білий ЄвгенійРівне 112761
12Тивонюк ВіталійРеал-Рівне770
13Степанюк СергійКомфорт- Сервіс 35+770
14Новак БогданКомфорт-Сервіс761
15Зубарєв ПавлоAgro-West Group660
16Майдачевський ВолодимирФіалка660
17Гайдучек МиколаКомфорт-Сервіс660
18Босюк МиколаDerby660
19Мартинчук ВіталійDerby550
20Момоток ВолодимирРівне 112550
21Ніколайчук ВікторAgro-West Group550
22Любар ОлександрХімік550
23Жак ВадимРівнестандарт 35+550
24Луцюк ДмитроDerby440
25Харчук ВалентинФіалка440
26Новосад МаксимФіалка440
27Гуменюк ЮрійСлавія 35+440
28Сьох РоманAgro-West Group440
29Попик ОлексійФіалка440
30Хомончак ВолодимирХімік440
31Наумець АндрійХімік440
32Ридванський АндрійВікінг440
33Корчагін ЄвгенDerby440
34Прислупський ТарасРівнестандарт-ДЮСШ-4440
35Крейч МиколаCoral440
36Штандер ВасильDerby440
37Гіленко ВладиславБаДМ330
38Швець ВадимКомфорт- Сервіс 35+330
39Загнибіда ДенисViking-РівнеАТО 35+330
40Величко ВолодимирПонеділок 35+330
41Оксенюк АндрійAgro-West Group330
42Дмитрук ОлександрПонеділок 35+330
43Кишиєв РустамAgro-West Group330
44Абрамович АндрійAgro-West Group330
45Козлюк ЮрійYUTERM330
46Груша ОлегРівне 112330
47Кулініч ГеоргійАльянс330
48Симончук ДмитроАвангард330
49Попчук ОлександрYUTERM330
50Котюк ПавлоAgro-West Group220
51Якимчук РоманDerby220
52Ткачук ВолодимирРівнестандарт 35+220
53Сачук ВадимФіалка220
54Газицький ВікторХімік211
55Кость ОлександрРеал-Рівне220
56Голуб ВадимРівне 112220
57Парух ДмитроAgro-West Group220
58Августинович РоманСвиспан-Костопіль220
59Баранов ДмитроDerby220
60Крук ОлександрРівнестандарт-ДЮСШ-4220
61Ільчук ВіталійDerby220
62Жилінський МаксимDerby220
63Медведь ВадимРівне 112220
64Москалик СергійРівнестандарт 35+220
65Федік ДмитроРівнестандарт-ДЮСШ-4220
66Костюк ОлегПонеділок 35+220
67Романюк ВіталійРівне 112220
68Гаврилюк МаксимРеал-Рівне220
69Романчук ДмитроРеал-Рівне220
70Тіцький ВалерійРеал-Рівне220
71Тиндюк ЯрославAgro-West Group220
72Тхорук ВікторАльянс220
73Поліщук НазарійВікінг220
74Прищепа РоманСвиспан-Костопіль220
75Гарбарук ВладиславРівнестандарт-ДЮСШ-4220
76Сержанюк ОлексійПонеділок 35+220
77Полончук ОлександрСвиспан-Костопіль220
78Кривко ВадимАльянс220
79Лушпанов ЄвгенійАльянс110
80Ахіяров ОлександрРеал-Рівне110
81Ситник ДмитроРівнестандарт-ДЮСШ-4110
82Конюх КирилоХімік110
83Нагорнюк БогданВікінг110
84Малиновський ОлександрРівне 112110
85Демчук ТарасВікінг110
86Василечко ОлегСвиспан-Костопіль110
87Козяр АндрійАльянс110
88Цвик СергійХімік110
89Мартиненко АртемРівнестандарт-ДЮСШ-4110
90Давидов ДенисВікінг110
91Олександр ДраганчукAgro-West Group110
92Бортник МихайлоDerby110
93Човпило СтаніславВікінг110
94Агеєв ДмитроАльянс110
95Шурпик ВікторСвиспан-Костопіль110
96Гриб ТарасКомфорт-Сервіс110
97Гудима ЄвгенійВікінг110
98Сиротюк РусланКомфорт- Сервіс 35+110
99Гаврусевич ЮрійDerby110
100Хлібович ІгорDerby110
101Шуляк ЮрійВікінг110
102Степчук ВадимКомфорт-Сервіс110
103Каранюк ПавлоCoral110
104Переходько МаксимВікінг110
105Вячеслав ВойткоAgro-West Group110
106Зубік АнтонАльянс110
107Шурпик РоманСвиспан-Костопіль110
108Юрій СоловейCoral110
109Зайчук АндрійАльянс000
110Зіньков ОлександрCoral000
111Троцький АндрійAgro-West Group000
112Бережнюк МаксимРівнегаз000
113Дем’янець ОлексійПонеділок 35+000
114Колодяжний ДмитроDerby000
115Свинарчук ЮрійInterbetonBud-Рівне 112000
116Стулов ВадимВікінг000
117Вєтров НазарСвиспан-Костопіль000
118Омельчук ЮрійРівнеоблводоканал000
119Гресь ПавлоСантос000
120Гуранець ІванРівнестандарт-ДЮСШ-4000
121Сидорук БогданСантос000
122Пінчук ВолодимирВікінг000
123Семенюк БогданРівнегаз000
124Боровець ВіталійШтанга000
125Ковальчук ВіталійФіалка000
126Семенюк ЛеонідРівнегаз000
127Семенчук ЕдуардAgro-West Group000
128Левчук СергійРівне 112000
129Хропатий ВіталійВікінг000
130Горецький РоманCoral000
131Бондарчук АндрійВікторія000
132Басюк ВадимРівнестандарт-ДЮСШ-4000
133Лисак АндрійDerby000
134Дем’янчук ПетроШтанга 35+000
135Дерман МаксимDerby000
136Шипуков ВалерійСлавія 35+000
137Герасимчук ЮрійШтанга 35+000
138Дейнека ОлександрЖирик ТЕАМ000
139Тушич ВіталійРівнегаз000
140Приходько АндрійРеал-Рівне000
141Степанчук ВладиславСвиспан-Костопіль000
142Деркач ВолодимирDerby000
143Кресанов СергійAgro-West Group000
144Білецький ІлляCoral000
145Михальчук ДмитроYUTERM000
146Басовець ВасильБаДМ000
147Марчук ІванСантос000
148Медун ВасильШтанга000
149Холод МаксимDerby000
150Овчарук ІванРівнегаз000
151Блищик ВасильКомфорт- Сервіс 35+000
152Шаюк СергійХімік000
153Москалик ОлександрБаДМ000
154Ступницький АртемБаДМ000
155Кухарчук СергійХімік000
156Кусік СергійСвиспан-Костопіль000
157Мартинюк ВячеславШтанга000
158Кривко ОлександрАльянс000
159Ревуцький ЄвгенійYUTERM000
160Вітерук МихайлоAgro-West Group000
161Марчук Михайло ФедоровичАльянс000
162Циганков ОлексійШтанга000
163Ващук ОлександрРівнегаз000
164Казмірук АндрійРівне 112000
165Гомонець МихайлоРівнегаз000
166Кан АртемБаДМ000
167Рев’ягін ІлляФіалка000
168Вишневський РусланСантос000
169Годун ОлексійФіалка000
170Головенко БогданYUTERM000
171Шепель ВіталійШтанга000
172Шило ВадимРівне ФАМ000
173Хоровець ДмитроАльянс000
174Воронцов ПавлоШтанга 35+000
175Христянович АнтонRivne United000
176Берташ ТарасХімік000
177Єфименко ВладАльянс000
178Ткачук ТарасШтанга 35+000
179Муха ІгорViking-РівнеАТО 35+000
180Віктор ОдарчукCoral000
181Скоцький БогданDerby000
182Українець АртемСвиспан-Костопіль000
183Ясинський ОлександрРівне 112000
184Олег НичипоренкоКомфорт-Сервіс000
185Володимир ПташковськийВікінг000
186Левчук РоманФіалка000
187Колодюк ЮрійРівнестандарт-ДЮСШ-4000
188Безбородов ВадимАльянс000
189Вадим ТишкунРівне 112000
190Зарудний ВікторРівнестандарт 35+000
191Шамич ЮрійСлавія 35+000
192Бутковський ВасильСвиспан-Костопіль000
193Дрикін ВладиславАвангард000
194Соколов ДмитроCoral000
195Пашкевич ДенисРівнестандарт 35+000
196Матюк ОлександрПонеділок 35+000
197Сергій ТимошицькийСвиспан-Костопіль000
198Момотюк ВіталійYUTERM000
199Максим СтепанчукСвиспан-Костопіль000
200Горнік СтаніславAgro-West Group000
201Борис КривкоАльянс000
202Михайло МангурАльянс000
203Скибчик ДмитроРівнестандарт-ДЮСШ-4000
204Гребень СтаніславAgro-West Group000
205Буско ОлександрCoral000
206Юрій МіщанинВікінг000
207Сергій Чикалюк-КозакевичХімік000
208Юхневич ОлександрАльянс000
209Тютюрай ВадимРівнестандарт-ДЮСШ-4-2000
210Нарольський ІванCoral000
211Яконюк ВалентинХімік000
212Максим ГіленкоCoral000
213Кобрин ОлександрКомфорт-Сервіс000
214Гришкевич ПавлоDerby000
215Окерешко МиколаСвиспан-Костопіль000
216Сібіковський АндрійПонеділок 35+000
217Ємельянов РоманВікінг000
218Швець ВладиславКомфорт-Сервіс000

Перша ліга. Порушники 19/20

ГравецьКлубЖовта карткаЧервона картка
1Агеєв ДмитроАльянс60
2Сачук ВадимФіалка50
3Тивонюк ВіталійРеал-Рівне40
4Курилович ПавлоDerby41
5Босюк МиколаDerby40
6Лушпанов ЄвгенійАльянс30
7Нагорнюк БогданВікінг30
8Оксенюк АндрійAgro-West Group30
9Романюк ВіталійРівне 11230
10Гаврилюк МаксимРеал-Рівне30
11Хлібович ІгорDerby30
12Котюк ПавлоAgro-West Group20
13Якимчук РоманDerby20
14Ткачук ВолодимирРівнестандарт 35+21
15Харчук ВалентинФіалка20
16Басюк ВадимРівнестандарт-ДЮСШ-420
17Ситник ДмитроРівнестандарт-ДЮСШ-420
18Конюх КирилоХімік20
19Парух ДмитроAgro-West Group20
20Ахіяров ОлександрРеал-Рівне20
21Зубарєв ПавлоAgro-West Group20
22Загнибіда ДенисViking-РівнеАТО 35+21
23Демчук ТарасВікінг20
24Швець ВадимКомфорт- Сервіс 35+20
25Білецький ІлляCoral20
26Мартинчук ВіталійDerby20
27Баранов ДмитроDerby20
28Сьох РоманAgro-West Group20
29Жилінський МаксимDerby20
30Козлюк ЮрійYUTERM20
31Вітерук МихайлоAgro-West Group20
32Романчук ДмитроРеал-Рівне20
33Хомончак ВолодимирХімік20
34Скоцький БогданDerby20
35Тхорук ВікторАльянс20
36Гудима ЄвгенійВікінг21
37Жовтун ДмитроРівнестандарт-ДЮСШ-4-220
38Симончук ДмитроАвангард20
39Новак БогданКомфорт-Сервіс20
40Онищук АнатолійCoral20
41Гуранець ІванРівнестандарт-ДЮСШ-410
42Стулов ВадимВікінг11
43Луцюк ДмитроDerby10
44Ходак МирославРеал-Рівне10
45Левчук СергійРівне 11210
46Новосад МаксимФіалка10
47Газицький ВікторХімік10
48Дерман МаксимDerby10
49Малиновський ОлександрРівне 11210
50Майдачевський ВолодимирФіалка10
51Августинович РоманСвиспан-Костопіль10
52Трофімчук МихайлоХімік10
53Козяр АндрійАльянс10
54Шаюк СергійХімік10
55Величко ВолодимирПонеділок 35+10
56Ільчук ВіталійDerby10
57Кишиєв РустамAgro-West Group10
58Ніколайчук ВікторAgro-West Group10
59Ревуцький ЄвгенійYUTERM10
60Костюк ОлегПонеділок 35+10
61Абрамович АндрійAgro-West Group10
62Любар ОлександрХімік11
63Степанюк СергійКомфорт- Сервіс 35+10
64Рев’ягін ІлляФіалка10
65Бортник МихайлоDerby10
66Тіцький ВалерійРеал-Рівне10
67Хоровець ДмитроАльянс10
68Муха ІгорViking-РівнеАТО 35+10
69Поліщук НазарійВікінг10
70Гаврусевич ЮрійDerby10
71Шамич ЮрійСлавія 35+10
72Дацюк РоманРівнестандарт-ДЮСШ-410
73Матюк ОлександрПонеділок 35+10
74Крейч МиколаCoral10
75Попчук ОлександрYUTERM10
76Сергій Чикалюк-КозакевичХімік10
77Каранюк ПавлоCoral10
78Яконюк ВалентинХімік10
79Гайдучек МиколаКомфорт-Сервіс10
80Переходько МаксимВікінг10
81Юрій СоловейCoral10
82Вєтров НазарСвиспан-Костопіль00
83Свинарчук ЮрійInterbetonBud-Рівне 11200
84Колодяжний ДмитроDerby00
85Омельчук ЮрійРівнеоблводоканал00
86Дем’янець ОлексійПонеділок 35+00
87Бережнюк МаксимРівнегаз00
88Зіньков ОлександрCoral01
89Гресь ПавлоСантос00
90Троцький АндрійAgro-West Group00
91Зайчук АндрійАльянс00
92Сидорук БогданСантос00
93Семенюк БогданРівнегаз00
94Пінчук ВолодимирВікінг00
95Боровець ВіталійШтанга00
96Семенюк ЛеонідРівнегаз00
97Хропатий ВіталійВікінг01
98Ковальчук ВіталійФіалка00
99Семенчук ЕдуардAgro-West Group00
100Дармовіс ПавлоРівнестандарт 35+00
101Горецький РоманCoral00
102Бондарчук АндрійВікторія00
103Білий ЄвгенійРівне 11200
104Дем’янчук ПетроШтанга 35+00
105Голуб ВадимРівне 11200
106Кость ОлександрРеал-Рівне01
107Лисак АндрійDerby00
108Дейнека ОлександрЖирик ТЕАМ00
109Сондак ВолодимирРівнестандарт-ДЮСШ-400
110Шипуков ВалерійСлавія 35+00
111Герасимчук ЮрійШтанга 35+00
112Гіленко ВладиславБаДМ01
113Степанчук ВладиславСвиспан-Костопіль00
114Кресанов СергійAgro-West Group00
115Тушич ВіталійРівнегаз00
116Приходько АндрійРеал-Рівне00
117Деркач ВолодимирDerby00
118Гуменюк ЮрійСлавія 35+00
119Михальчук ДмитроYUTERM00
120Холод МаксимDerby00
121Момоток ВолодимирРівне 11200
122Овчарук ІванРівнегаз00
123Басовець ВасильБаДМ00
124Медун ВасильШтанга00
125Марчук ІванСантос00
126Василечко ОлегСвиспан-Костопіль00
127Крук ОлександрРівнестандарт-ДЮСШ-400
128Москалик ОлександрБаДМ00
129Блищик ВасильКомфорт- Сервіс 35+00
130Кухарчук СергійХімік00
131Ступницький АртемБаДМ00
132Москалик СергійРівнестандарт 35+00
133Медведь ВадимРівне 11200
134Цвик СергійХімік00
135Кусік СергійСвиспан-Костопіль00
136Дмитрук ОлександрПонеділок 35+00
137Мартинюк ВячеславШтанга00
138Кривко ОлександрАльянс00
139Федік ДмитроРівнестандарт-ДЮСШ-400
140Попик ОлексійФіалка00
141Мартиненко АртемРівнестандарт-ДЮСШ-400
142Марчук Михайло ФедоровичАльянс00
143Циганков ОлексійШтанга00
144Ващук ОлександрРівнегаз00
145Казмірук АндрійРівне 11200
146Давидов ДенисВікінг00
147Олександр ДраганчукAgro-West Group00
148Груша ОлегРівне 11200
149Гомонець МихайлоРівнегаз00
150Годун ОлексійФіалка00
151Кан АртемБаДМ00
152Вишневський РусланСантос00
153Головенко БогданYUTERM00
154Жак ВадимРівнестандарт 35+00
155Шепель ВіталійШтанга00
156Човпило СтаніславВікінг00
157Тиндюк ЯрославAgro-West Group00
158Воронцов ПавлоШтанга 35+00
159Шило ВадимРівне ФАМ00
160Шурпик ВікторСвиспан-Костопіль00
161Наумець АндрійХімік00
162Христянович АнтонRivne United00
163Берташ ТарасХімік00
164Віктор ОдарчукCoral00
165Ткачук ТарасШтанга 35+00
166Єфименко ВладАльянс00
167Українець АртемСвиспан-Костопіль00
168Гриб ТарасКомфорт-Сервіс00
169Ридванський АндрійВікінг00
170Олег НичипоренкоКомфорт-Сервіс00
171Володимир ПташковськийВікінг00
172Кулініч ГеоргійАльянс00
173Ясинський ОлександрРівне 11200
174Безбородов ВадимАльянс00
175Колодюк ЮрійРівнестандарт-ДЮСШ-400
176Корчагін ЄвгенDerby00
177Левчук РоманФіалка00
178Вадим ТишкунРівне 11200
179Сиротюк РусланКомфорт- Сервіс 35+00
180Прищепа РоманСвиспан-Костопіль00
181Зарудний ВікторРівнестандарт 35+00
182Кір’ях ВікторCoral00
183Прислупський ТарасРівнестандарт-ДЮСШ-400
184Шуляк ЮрійВікінг00
185Бутковський ВасильСвиспан-Костопіль00
186Гарбарук ВладиславРівнестандарт-ДЮСШ-400
187Дрикін ВладиславАвангард00
188Соколов ДмитроCoral00
189Пашкевич ДенисРівнестандарт 35+00
190Сергій ТимошицькийСвиспан-Костопіль00
191Сержанюк ОлексійПонеділок 35+00
192Момотюк ВіталійYUTERM00
193Максим СтепанчукСвиспан-Костопіль00
194Степчук ВадимКомфорт-Сервіс00
195Горнік СтаніславAgro-West Group00
196Борис КривкоАльянс00
197Михайло МангурАльянс00
198Скибчик ДмитроРівнестандарт-ДЮСШ-400
199Гребень СтаніславAgro-West Group00
200Юрій МіщанинВікінг00
201Буско ОлександрCoral00
202Юхневич ОлександрАльянс00
203Тютюрай ВадимРівнестандарт-ДЮСШ-4-200
204Полончук ОлександрСвиспан-Костопіль00
205Чудля ВікторРівнестандарт-ДЮСШ-400
206Нарольський ІванCoral00
207Штандер ВасильDerby00
208Максим ГіленкоCoral00
209Кривко ВадимАльянс00
210Кобрин ОлександрКомфорт-Сервіс00
211Гришкевич ПавлоDerby00
212Вячеслав ВойткоAgro-West Group00
213Окерешко МиколаСвиспан-Костопіль00
214Зубік АнтонАльянс00
215Сібіковський АндрійПонеділок 35+00
216Ємельянов РоманВікінг00
217Шурпик РоманСвиспан-Костопіль00
218Швець ВладиславКомфорт-Сервіс00