Аматорська футзальна ліга Рівненщини. 1 ліга. Сезон 2019-2020

Перша ліга. Турнірна таблиця

ПозиціяКлубІВНПГЗГП+/-О
11010005374630
2107213092123
3106043534118
4105232824417
5105143629716
6104332421315
7104332633-715
8103342935-612
9102082947-186
10101181138-274
11100191943-241

Перша ліга. Чемпіонат

ДатаГосподаріЧас/РезГості

Перша ліга. Бомбардири 19/20

ГравецьКлубБомбардириГолПенальті
1Курилович Павло ІгоровичРеал-Рівне17161
2Ходак Мирослав ТарасовичРеал-Рівне13130
3Дацюк Роман МихайловичРівнестандарт-ДЮСШ-410100
4Сондак ВолодимирРівнестандарт-ДЮСШ-410100
5Кір’ях ВікторCoral10100
6Жовтун Дмитро МихайловичРівнестандарт-ДЮСШ-4990
7Онищук Анатолій АнатолійовичCoral981
8Дармовіс Павло ПетровичРівнестандарт-ДЮСШ-4880
9Трофімчук Михайло ВіталійовичХімік – Танчик880
10Чудля ВікторРівнестандарт-ДЮСШ-4880
11Білий Євгеній ІгоровичРівнеобленерго-Рівне112761
12Тивонюк Віталій ВалерійовичРеал-Рівне770
13Степанюк СергійКомфорт- Сервіс 35+770
14Новак Богдан ВолодимировичРівнестандарт-ДЮСШ-4761
15Зубарєв Павло ВалентиновичAgro-West Group660
16Майдачевський ВолодимирФіалка660
17Гайдучек МиколаКомфорт-Сервіс – Костопіль660
18Босюк МиколаDerby- Поліська Січ660
19Момоток Володимир ЮрійовичРівнеобленерго-Рівне112550
20Мартинчук Віталій ОлександровичРеал-Рівне550
21Ніколайчук Віктор ОлександровичAgro-West Group550
22Любар Олександр АнатолійовичХімік – Танчик550
23Жак Вадим МиколайовичРівнестандарт-ДЮСШ-4550
24Луцюк Дмитро ВікторовичРеал-Рівне440
25Новосад Максим СергійовичКомфорт-Сервіс – Костопіль440
26Харчук Валентин ЛеонідовичКомфорт-Сервіс – Костопіль440
27Гуменюк Юрій ДмитровичРівнеобленерго-Рівне112440
28Сьох РоманAgro-West Group440
29Попик Олексій ОлеговичБаДМ440
30Хомончак Володимир АнатолійовичХімік – Танчик440
31Наумець Андрій ОлександровичХімік – Танчик440
32Прислупський Тарас ВасильовичРівнестандарт-ДЮСШ-4440
33Ридванський Андрій ОлександровичВікінг440
34Корчагін ЄвгенDerby- Поліська Січ440
35Крейч Микола МиколайовичCoral440
36Штандер ВасильDerby- Поліська Січ440
37Швець Вадим МиколайовичКомфорт-Сервіс – Костопіль330
38Гіленко Владислав ЮрійовичCoral330
39Загнибіда Денис ЛеонідовичВікінг330
40Величко Володимир СергійовичРівнеобленерго-Рівне112330
41Оксенюк Андрій ІгоровичAgro-West Group330
42Кишиєв Рустам ШамільовичAgro-West Group330
43Дмитрук Олександр ВасильовичРеал-Рівне330
44Козлюк Юрій ВолодимировичРеал-Рівне330
45Абрамович Андрій СергійовичКомфорт-Сервіс – Костопіль330
46Груша Олег ВолодимировичРівнеобленерго-Рівне112330
47Кулініч Георгій СергійовичСамбуд330
48Симончук Дмитро ПавловичВікінг330
49Попчук Олександр МиколайовичYUTERM330
50Котюк Павло ОлександровичКомфорт-Сервіс – Костопіль220
51Якимчук Роман МиколайовичКомфорт-Сервіс – Костопіль220
52Сачук Вадим ВікторовичAgro-West Group220
53Ткачук Володимир ВолодимировичХімік – Танчик220
54Газицький Віктор МиколайовичХімік – Танчик211
55Кость Олександр СергійовичВікінг220
56Голуб Вадим МиколайовичРівнеобленерго-Рівне112220
57Парух Дмитро ЯрославовичAgro-West Group220
58Крук Олександр МихайловичРівнестандарт-ДЮСШ-4220
59Августинович Роман ОлександровичКомфорт-Сервіс – Костопіль220
60Баранов Дмитро ОлександровичКЗС – Костопіль220
61Ільчук Віталій ВікторовичCoral220
62Жилінський Максим ІвановичКомфорт-Сервіс – Костопіль220
63Москалик Сергій ОлександровичРівнеобленерго-Рівне112220
64Медведь Вадим ЮрійовичРівнеобленерго-Рівне112220
65Федік ДмитроРівнестандарт-ДЮСШ-4220
66Гарбарук Владислав ПетровичРівнестандарт-ДЮСШ-4220
67Костюк Олег ВікторовичХімік – Танчик220
68Романюк Віталій ВолодимировичРівнеобленерго-Рівне112220
69Гаврилюк Максим АндрійовичВікінг220
70Романчук Дмитро АндрійовичРеал-Рівне220
71Тіцький ВалерійРеал-Рівне220
72Тиндюк Ярослав ВолодимировичAgro-West Group220
73Тхорук Віктор ВікторовичАльянс220
74Поліщук Назарій ЮрійовичВікінг220
75Прищепа Роман МиколайовичКЗС – Костопіль220
76Сержанюк Олексій ВіталійовичХімік – Танчик220
77Полончук ОлександрКЗС – Костопіль220
78Кривко Вадим БорисовичАльянс220
79Конюх Кирило ПавловичХімік – Танчик110
80Нагорнюк Богдан ОлександровичВікінг110
81Мартиненко Артем ОлександровичРівнестандарт-ДЮСШ-4110
82Ахіяров Олександр ОлеговичРеал-Рівне110
83Лушпанов Євгеній ІгоровичСамбуд110
84Демчук ТарасВікінг110
85Малиновський ОлександрРівне 112110
86Василечко Олег МиколайовичКомфорт-Сервіс – Костопіль110
87Козяр Андрій МиколайовичАльянс110
88Цвик Сергій ЛеонідовичХімік – Танчик110
89Давидов Денис ОлександровичЕнергія110
90Олександр ДраганчукAgro-West Group110
91Ситник Дмитро ВікторовичРівнестандарт-ДЮСШ-4110
92Бортник Михайло ОлександровичCoral110
93Човпило Станіслав ВікторовичВікінг110
94Агеєв Дмитро ІгоровичАльянс110
95Шурпик Віктор ВікторовичКЗС – Костопіль110
96Гриб ТарасКомфорт-Сервіс – Костопіль110
97Гудима ЄвгенійВікінг110
98Сиротюк РусланКомфорт- Сервіс 35+110
99Хлібович ІгорDerby- Поліська Січ110
100Гаврусевич ЮрійDerby- Поліська Січ110
101Шуляк Юрій ВолодимировичВікінг110
102Степчук ВадимКомфорт-Сервіс – Костопіль110
103Каранюк ПавлоCoral110
104Переходько Максим СергійовичВікінг110
105Соловей Юрій ЮрійовичЕнергія110
106Войтко Вячеслав ВікторовичAgro-West Group110
107Зубік Антон ОлександровичАльянс110
108Шурпик Роман ВікторовичКЗС – Костопіль110
109Троцький Андрій ВікторовичAgro-West Group000
110Свинарчук ЮрійInterbetonBud-Рівне 112000
111Дем’янець ОлексійПонеділок 35+000
112Гуранець Іван ВолодимировичРівнеобленерго-Рівне112000
113Стулов Вадим ДмитровичВікінг000
114Зайчук Андрій МиколайовичАльянс000
115Омельчук ЮрійКвартал000
116Бережнюк МаксимРівнегаз000
117Гулько Віталій ВалентиновичВікторія – СБУ000
118Колодяжний ДмитроDerby- Поліська Січ000
119Вєтров Назар ВікторовичКЗС – Костопіль000
120Осійчук Юрій СергійовичВікторія – СБУ000
121Гресь ПавлоСантос000
122Сидорук БогданСантос000
123Семенюк БогданРівнегаз000
124Боровець ВіталійШтанга000
125Пінчук Володимир ЮрійовичВікінг000
126Горецький Роман ІвановичCoral000
127Хропатий Віталій ВасильовичВікінг000
128Ковальчук Віталій МиколайовичКомфорт-Сервіс – Костопіль000
129Семенчук Едуард ЛеонідовичAgro-West Group000
130Левчук Сергій ЗахаровичРівнеобленерго-Рівне112000
131Семенюк ЛеонідРівнегаз000
132Бондарчук АндрійВікторія – СБУ000
133Тютюрай Вадим АндрійовичРівнестандарт-ДЮСШ-4000
134Басюк ВадимРеал-Рівне000
135Лисак АндрійDerby- Поліська Січ000
136Дем’янчук ПетроШтанга 35+000
137Герасимчук ЮрійШтанга 35+000
138Дейнека ОлександрЖирик ТЕАМ000
139Дерман МаксимDerby- Поліська Січ000
140Шипуков Валерій ЮрійовичРівнеобленерго-Рівне112000
141Кресанов СергійAgro-West Group000
142Білецький Ілля ОлеговичCoral000
143Приходько Андрій ВікторовичРеал-Рівне000
144Тушич ВіталійРівнегаз000
145Деркач Володимир ОлександровичВікінг000
146Степанчук ВладиславКЗС – Костопіль000
147Холод МаксимDerby- Поліська Січ000
148Поліщук Микола ІгоровичВікторія – СБУ000
149Овчарук ІванРівнегаз000
150Михальчук Дмитро ВолодимировичYUTERM000
151Басовець Василь ВалентиновичCoral000
152Марчук ІванСантос000
153Медун ВасильШтанга000
154Бондар Олександр ЮрійовичВікторія – СБУ000
155Мельник Тарас ГригоровичВікторія – СБУ000
156Блищик Василь ВолодимировичКомфорт-Сервіс – Костопіль000
157Москалик Олександр ОлександровичБаДМ000
158Ушаков Роман ВалентиновичВікторія – СБУ000
159Шаюк Сергій ВасильовичРеал-Рівне000
160Гончарук Руслан ВасильовичВікторія – СБУ000
161Ступницький Артем СергійовичВікінг000
162Кухарчук СергійХімік – Танчик000
163Мартинюк ВячеславШтанга000
164Кусік Сергій МиколайовичКЗС – Костопіль000
165Кривко Олександр БорисовичАльянс000
166Ревуцький Євгеній АнатолійовичРівнеобленерго-Рівне112000
167Марчук Михайло ФедоровичАльянс000
168Казмірук АндрійРівне 112000
169Вітерук Михайло ОлексійовичAgro-West Group000
170Ващук ОлександрРівнегаз000
171Циганков ОлексійШтанга000
172Гомонець МихайлоРівнегаз000
173Годун Олексій ВіталійовичAgro-West Group000
174Кан Артем В’ячеславовичБаДМ000
175Вишневський РусланСантос000
176Рев’ягін Ілля МиколайовичКЗС – Костопіль000
177Головенко БогданYUTERM000
178Шепель Віталій АнатолійовичЕнергія000
179Воронцов ПавлоШтанга 35+000
180Шило ВадимРівне ФАМ000
181Хоровець Дмитро ІгоровичАльянс000
182Віктор ОдарчукCoral000
183Скоцький БогданDerby- Поліська Січ000
184Христянович АнтонRivne United000
185Муха Ігор ВолодимировичРеал-Рівне000
186Ткачук ТарасШтанга 35+000
187Єфименко Влад ВолодимировичАльянс000
188Берташ Тарас МиколайовичХімік – Танчик000
189Українець Артем ВалерійовичКЗС – Костопіль000
190Колодинський Олександр ПавловичВікторія – СБУ000
191Володимир ПташковськийВікінг000
192Ясинський ОлександрРівне 112000
193Олег НичипоренкоКомфорт-Сервіс – Костопіль000
194Безбородов Вадим ІгоровичАльянс000
195Мороз Іван ВалентиновичВікторія – СБУ000
196Левчук РоманФіалка000
197Колодюк Юрій БорисовичРівнестандарт-ДЮСШ-4000
198Вадим ТишкунРівне 112000
199Зарудний Віктор ВолодимировичРівнестандарт 35+000
200Шамич Юрій ВадимовичРівнеобленерго-Рівне112000
201Берлюта Іван ВікторовичВікторія – СБУ000
202Бутковський ВасильКЗС – Костопіль000
203Дрикін Владислав ЮрійовичАвангард000
204Соколов ДмитроCoral000
205Пашкевич Денис СергійовичХімік – Танчик000
206Матюк Олександр АндрійовичРеал-Рівне000
207Сергій ТимошицькийКЗС – Костопіль000
208Степанчук Максим ВалерійовичКомфорт-Сервіс – Костопіль000
209Момотюк Віталій ЄфстафійовичВікінг000
210Довгополюк Григорій ВікторовичВікторія – СБУ000
211Горнік Станіслав ПетровичYUTERM000
212Кривко Борис ЄвгеновичАльянс000
213Михайло МангурАльянс000
214Скибчик Дмитро БогдановичРівнестандарт-ДЮСШ-4000
215Гребінь Станіслав ВолодимировичAgro-West Group000
216Жовтанюк Максим ВячеславовичАльянс000
217Юрій МіщанинВікінг000
218Буско Олександр ФедоровичCoral000
219Юхневич Олександр АнатолійовичАльянс000
220Чикалюк-Козакевич Сергій ЮрійовичХімік – Танчик000
221Нарольський Іван АнатолійовичЕнергія000
222Яконюк ВалентинХімік – Танчик000
223Гіленко Максим ЮрійовичCoral000
224Кобрин ОлександрКомфорт-Сервіс – Костопіль000
225Гришкевич ПавлоDerby- Поліська Січ000
226Окерешко Микола ОлександровичКомфорт-Сервіс – Костопіль000
227Сібіковський АндрійПонеділок 35+000
228Ємельянов РоманВікінг000
229Швець Владислав ВадимовичКомфорт-Сервіс – Костопіль000

Перша ліга. Порушники 19/20

ГравецьКлубЖовта карткаЧервона картка
1Агеєв Дмитро ІгоровичАльянс60
2Сачук Вадим ВікторовичAgro-West Group50
3Тивонюк Віталій ВалерійовичРеал-Рівне40
4Курилович Павло ІгоровичРеал-Рівне41
5Босюк МиколаDerby- Поліська Січ40
6Нагорнюк Богдан ОлександровичВікінг30
7Лушпанов Євгеній ІгоровичСамбуд30
8Оксенюк Андрій ІгоровичAgro-West Group30
9Романюк Віталій ВолодимировичРівнеобленерго-Рівне11230
10Гаврилюк Максим АндрійовичВікінг30
11Хлібович ІгорDerby- Поліська Січ30
12Котюк Павло ОлександровичКомфорт-Сервіс – Костопіль20
13Якимчук Роман МиколайовичКомфорт-Сервіс – Костопіль20
14Харчук Валентин ЛеонідовичКомфорт-Сервіс – Костопіль20
15Ткачук Володимир ВолодимировичХімік – Танчик21
16Басюк ВадимРеал-Рівне20
17Парух Дмитро ЯрославовичAgro-West Group20
18Зубарєв Павло ВалентиновичAgro-West Group20
19Конюх Кирило ПавловичХімік – Танчик20
20Ахіяров Олександр ОлеговичРеал-Рівне20
21Демчук ТарасВікінг20
22Швець Вадим МиколайовичКомфорт-Сервіс – Костопіль20
23Загнибіда Денис ЛеонідовичВікінг21
24Білецький Ілля ОлеговичCoral20
25Мартинчук Віталій ОлександровичРеал-Рівне20
26Баранов Дмитро ОлександровичКЗС – Костопіль20
27Сьох РоманAgro-West Group20
28Жилінський Максим ІвановичКомфорт-Сервіс – Костопіль20
29Жовтун Дмитро МихайловичРівнестандарт-ДЮСШ-420
30Вітерук Михайло ОлексійовичAgro-West Group20
31Козлюк Юрій ВолодимировичРеал-Рівне20
32Ситник Дмитро ВікторовичРівнестандарт-ДЮСШ-420
33Хомончак Володимир АнатолійовичХімік – Танчик20
34Романчук Дмитро АндрійовичРеал-Рівне20
35Скоцький БогданDerby- Поліська Січ20
36Тхорук Віктор ВікторовичАльянс20
37Гудима ЄвгенійВікінг21
38Симончук Дмитро ПавловичВікінг20
39Новак Богдан ВолодимировичРівнестандарт-ДЮСШ-420
40Онищук Анатолій АнатолійовичCoral20
41Гуранець Іван ВолодимировичРівнеобленерго-Рівне11210
42Стулов Вадим ДмитровичВікінг11
43Луцюк Дмитро ВікторовичРеал-Рівне10
44Левчук Сергій ЗахаровичРівнеобленерго-Рівне11210
45Новосад Максим СергійовичКомфорт-Сервіс – Костопіль10
46Дацюк Роман МихайловичРівнестандарт-ДЮСШ-410
47Ходак Мирослав ТарасовичРеал-Рівне10
48Газицький Віктор МиколайовичХімік – Танчик10
49Дерман МаксимDerby- Поліська Січ10
50Малиновський ОлександрРівне 11210
51Августинович Роман ОлександровичКомфорт-Сервіс – Костопіль10
52Майдачевський ВолодимирФіалка10
53Трофімчук Михайло ВіталійовичХімік – Танчик10
54Величко Володимир СергійовичРівнеобленерго-Рівне11210
55Козяр Андрій МиколайовичАльянс10
56Шаюк Сергій ВасильовичРеал-Рівне10
57Ільчук Віталій ВікторовичCoral10
58Кишиєв Рустам ШамільовичAgro-West Group10
59Ревуцький Євгеній АнатолійовичРівнеобленерго-Рівне11210
60Ніколайчук Віктор ОлександровичAgro-West Group10
61Костюк Олег ВікторовичХімік – Танчик10
62Любар Олександр АнатолійовичХімік – Танчик11
63Степанюк СергійКомфорт- Сервіс 35+10
64Абрамович Андрій СергійовичКомфорт-Сервіс – Костопіль10
65Рев’ягін Ілля МиколайовичКЗС – Костопіль10
66Бортник Михайло ОлександровичCoral10
67Тіцький ВалерійРеал-Рівне10
68Хоровець Дмитро ІгоровичАльянс10
69Муха Ігор ВолодимировичРеал-Рівне10
70Поліщук Назарій ЮрійовичВікінг10
71Гаврусевич ЮрійDerby- Поліська Січ10
72Шамич Юрій ВадимовичРівнеобленерго-Рівне11210
73Матюк Олександр АндрійовичРеал-Рівне10
74Крейч Микола МиколайовичCoral10
75Попчук Олександр МиколайовичYUTERM10
76Чикалюк-Козакевич Сергій ЮрійовичХімік – Танчик10
77Каранюк ПавлоCoral10
78Яконюк ВалентинХімік – Танчик10
79Гайдучек МиколаКомфорт-Сервіс – Костопіль10
80Переходько Максим СергійовичВікінг10
81Соловей Юрій ЮрійовичЕнергія10
82Бережнюк МаксимРівнегаз00
83Свинарчук ЮрійInterbetonBud-Рівне 11200
84Троцький Андрій ВікторовичAgro-West Group00
85Омельчук ЮрійКвартал00
86Осійчук Юрій СергійовичВікторія – СБУ00
87Вєтров Назар ВікторовичКЗС – Костопіль00
88Колодяжний ДмитроDerby- Поліська Січ00
89Зайчук Андрій МиколайовичАльянс00
90Гулько Віталій ВалентиновичВікторія – СБУ00
91Дем’янець ОлексійПонеділок 35+00
92Гресь ПавлоСантос00
93Семенюк БогданРівнегаз00
94Сидорук БогданСантос00
95Дармовіс Павло ПетровичРівнестандарт-ДЮСШ-400
96Боровець ВіталійШтанга00
97Пінчук Володимир ЮрійовичВікінг00
98Хропатий Віталій ВасильовичВікінг01
99Семенчук Едуард ЛеонідовичAgro-West Group00
100Ковальчук Віталій МиколайовичКомфорт-Сервіс – Костопіль00
101Горецький Роман ІвановичCoral00
102Семенюк ЛеонідРівнегаз00
103Бондарчук АндрійВікторія – СБУ00
104Голуб Вадим МиколайовичРівнеобленерго-Рівне11200
105Кость Олександр СергійовичВікінг01
106Дем’янчук ПетроШтанга 35+00
107Лисак АндрійDerby- Поліська Січ00
108Тютюрай Вадим АндрійовичРівнестандарт-ДЮСШ-400
109Білий Євгеній ІгоровичРівнеобленерго-Рівне11200
110Сондак ВолодимирРівнестандарт-ДЮСШ-400
111Шипуков Валерій ЮрійовичРівнеобленерго-Рівне11200
112Мартиненко Артем ОлександровичРівнестандарт-ДЮСШ-400
113Дейнека ОлександрЖирик ТЕАМ00
114Герасимчук ЮрійШтанга 35+00
115Приходько Андрій ВікторовичРеал-Рівне00
116Тушич ВіталійРівнегаз00
117Кресанов СергійAgro-West Group00
118Крук Олександр МихайловичРівнестандарт-ДЮСШ-400
119Гіленко Владислав ЮрійовичCoral01
120Степанчук ВладиславКЗС – Костопіль00
121Деркач Володимир ОлександровичВікінг00
122Михальчук Дмитро ВолодимировичYUTERM00
123Басовець Василь ВалентиновичCoral00
124Марчук ІванСантос00
125Поліщук Микола ІгоровичВікторія – СБУ00
126Гуменюк Юрій ДмитровичРівнеобленерго-Рівне11200
127Бондар Олександр ЮрійовичВікторія – СБУ00
128Момоток Володимир ЮрійовичРівнеобленерго-Рівне11200
129Холод МаксимDerby- Поліська Січ00
130Медун ВасильШтанга00
131Овчарук ІванРівнегаз00
132Блищик Василь ВолодимировичКомфорт-Сервіс – Костопіль00
133Москалик Олександр ОлександровичБаДМ00
134Василечко Олег МиколайовичКомфорт-Сервіс – Костопіль00
135Мельник Тарас ГригоровичВікторія – СБУ00
136Гончарук Руслан ВасильовичВікторія – СБУ00
137Ушаков Роман ВалентиновичВікторія – СБУ00
138Кухарчук СергійХімік – Танчик00
139Ступницький Артем СергійовичВікінг00
140Медведь Вадим ЮрійовичРівнеобленерго-Рівне11200
141Цвик Сергій ЛеонідовичХімік – Танчик00
142Дмитрук Олександр ВасильовичРеал-Рівне00
143Кусік Сергій МиколайовичКЗС – Костопіль00
144Москалик Сергій ОлександровичРівнеобленерго-Рівне11200
145Кривко Олександр БорисовичАльянс00
146Мартинюк ВячеславШтанга00
147Гарбарук Владислав ПетровичРівнестандарт-ДЮСШ-400
148Федік ДмитроРівнестандарт-ДЮСШ-400
149Попик Олексій ОлеговичБаДМ00
150Олександр ДраганчукAgro-West Group00
151Давидов Денис ОлександровичЕнергія00
152Марчук Михайло ФедоровичАльянс00
153Циганков ОлексійШтанга00
154Ващук ОлександрРівнегаз00
155Казмірук АндрійРівне 11200
156Годун Олексій ВіталійовичAgro-West Group00
157Вишневський РусланСантос00
158Гомонець МихайлоРівнегаз00
159Кан Артем В’ячеславовичБаДМ00
160Груша Олег ВолодимировичРівнеобленерго-Рівне11200
161Човпило Станіслав ВікторовичВікінг00
162Головенко БогданYUTERM00
163Жак Вадим МиколайовичРівнестандарт-ДЮСШ-400
164Шепель Віталій АнатолійовичЕнергія00
165Шило ВадимРівне ФАМ00
166Прислупський Тарас ВасильовичРівнестандарт-ДЮСШ-400
167Тиндюк Ярослав ВолодимировичAgro-West Group00
168Наумець Андрій ОлександровичХімік – Танчик00
169Шурпик Віктор ВікторовичКЗС – Костопіль00
170Воронцов ПавлоШтанга 35+00
171Єфименко Влад ВолодимировичАльянс00
172Ткачук ТарасШтанга 35+00
173Христянович АнтонRivne United00
174Берташ Тарас МиколайовичХімік – Танчик00
175Віктор ОдарчукCoral00
176Українець Артем ВалерійовичКЗС – Костопіль00
177Ридванський Андрій ОлександровичВікінг00
178Гриб ТарасКомфорт-Сервіс – Костопіль00
179Ясинський ОлександрРівне 11200
180Олег НичипоренкоКомфорт-Сервіс – Костопіль00
181Колодинський Олександр ПавловичВікторія – СБУ00
182Кулініч Георгій СергійовичСамбуд00
183Володимир ПташковськийВікінг00
184Мороз Іван ВалентиновичВікторія – СБУ00
185Безбородов Вадим ІгоровичАльянс00
186Колодюк Юрій БорисовичРівнестандарт-ДЮСШ-400
187Корчагін ЄвгенDerby- Поліська Січ00
188Левчук РоманФіалка00
189Вадим ТишкунРівне 11200
190Зарудний Віктор ВолодимировичРівнестандарт 35+00
191Прищепа Роман МиколайовичКЗС – Костопіль00
192Сиротюк РусланКомфорт- Сервіс 35+00
193Кір’ях ВікторCoral00
194Шуляк Юрій ВолодимировичВікінг00
195Бутковський ВасильКЗС – Костопіль00
196Берлюта Іван ВікторовичВікторія – СБУ00
197Дрикін Владислав ЮрійовичАвангард00
198Соколов ДмитроCoral00
199Пашкевич Денис СергійовичХімік – Танчик00
200Сержанюк Олексій ВіталійовичХімік – Танчик00
201Сергій ТимошицькийКЗС – Костопіль00
202Довгополюк Григорій ВікторовичВікторія – СБУ00
203Степанчук Максим ВалерійовичКомфорт-Сервіс – Костопіль00
204Момотюк Віталій ЄфстафійовичВікінг00
205Степчук ВадимКомфорт-Сервіс – Костопіль00
206Горнік Станіслав ПетровичYUTERM00
207Кривко Борис ЄвгеновичАльянс00
208Михайло МангурАльянс00
209Скибчик Дмитро БогдановичРівнестандарт-ДЮСШ-400
210Гребінь Станіслав ВолодимировичAgro-West Group00
211Жовтанюк Максим ВячеславовичАльянс00
212Юрій МіщанинВікінг00
213Буско Олександр ФедоровичCoral00
214Юхневич Олександр АнатолійовичАльянс00
215Полончук ОлександрКЗС – Костопіль00
216Чудля ВікторРівнестандарт-ДЮСШ-400
217Нарольський Іван АнатолійовичЕнергія00
218Штандер ВасильDerby- Поліська Січ00
219Гіленко Максим ЮрійовичCoral00
220Кривко Вадим БорисовичАльянс00
221Кобрин ОлександрКомфорт-Сервіс – Костопіль00
222Гришкевич ПавлоDerby- Поліська Січ00
223Войтко Вячеслав ВікторовичAgro-West Group00
224Окерешко Микола ОлександровичКомфорт-Сервіс – Костопіль00
225Зубік Антон ОлександровичАльянс00
226Сібіковський АндрійПонеділок 35+00
227Ємельянов РоманВікінг00
228Шурпик Роман ВікторовичКЗС – Костопіль00
229Швець Владислав ВадимовичКомфорт-Сервіс – Костопіль00