Аматорська футзальна ліга Рівненщини. 1 ліга. Сезон 2018-2019

Перша ліга. Турнірна таблиця

ПозиціяКлубІВНПГЗГП+/-О
111100155154030
21171347252222
3117132931-222
41171345301522
51170453332021
61170447252221
7116053429518
8114162529-413
9113173341-810
10112272653-278
11111192666-404
121110102568-433
1300000000
1400000000
1500000000

Перша ліга. Чемпіонат

ДатаГосподаріЧас/РезГості

Перша ліга. Бомбардири 18/19

ГравецьКлубБомбардириГолПенальті
1
Степанюк Сергій Олександрович
Авангард 35+19190
2
Курилович Павло Ігорович
Реал-Рівне16160
3
Жовтун Дмитро Михайлович
Авангард12120
4
Тушич Віталій
Рівнегаз1192
5
Баранов Дмитро Олександрович
ФК Костопіль11110
6
Новосад Максим Сергійович
Комфорт-Сервіс11110
7
Харчук Валентин Леонідович
Комфорт-Сервіс1091
8
Гришкевич Павло
Derby- Поліська Січ990
9
Гайдук Володимир Олександрович
Рівнегаз880
10
Гергелюк Олександр Володимирович
Рівнегаз880
11
Тивонюк Віталій Валерійович
Інтеркарс871
12
Мельник Юрій Володимирович
Комфорт-Сервіс880
13
Білий Євгеній Ігорович
АВ метал груп880
14
Скоцький Богдан Анатолійович
ФК Костопіль770
15
Малиновський Максим
Рівнестандарт-ДЮСШ-4-2770
16
Кость Олександр Сергійович
Вікінг-Реал651
17
Кривко Олександр Борисович
Альянс660
18
Штогрін Роман Юрійович
Квартал-Шериф660
19
Козлюк Юрій Володимирович
Реал-Рівне660
20
Романчук Дмитро Андрійович
Реал-Рівне660
21
Волох Роман Миколайович
Кардинал-Рівнестандарт-ДЮСШ-4 (Ветерани)660
22
Годун Олексій Віталійович
Agro-West Group660
23
Жилінський Максим Іванович
Комфорт-Сервіс651
24
Грилюк Микола
Рівнеобленерго-Рівне112660
25
Малиновський Олександр Володимирович
InterbetonBud-Рівне 112660
26
Ходак Мирослав Тарасович
Вікінг-Реал550
27
Прищепа Роман Миколайович
Комфорт-Сервіс 2550
28
Трушев Дмитро Юрійович
Квартал-Шериф550
29
Хомончак Володимир Анатолійович
Хімік-Танчик550
30
Москалик Сергій Олександрович
Кардинал-Рівнестандарт-ДЮСШ-4 (Ветерани)541
31
Костюк Олег Вікторович
Хімік-Танчик550
32
Казмірук Андрій
Рівне 112550
33
Наумець Андрій Олександрович
Хімік-Танчик550
34
Швець Вадим Миколайович
Комфорт-Сервіс550
35
Газицький Віктор Миколайович
Хімік-Танчик541
36
Василечко Олег Миколайович
ФК Костопіль550
37
Ткачук Володимир Володимирович
Кардинал-Рівнестандарт-ДЮСШ-4 (Ветерани)550
38
Лисак Андрій
Derby- Поліська Січ440
39
Ахіяров Олександр Олегович
Вікінг-Реал440
40
Приходько Андрій Вікторович
Реал-Рівне431
41
Конюх Кирило Павлович
Хімік-Танчик440
42
Майдачевський Володимир Юрійович
Комфорт-Сервіс440
43
Ящук Дмитро
Хімік-Танчик440
44
Ільчук Віталій Вікторович
Coral440
45
Воляник Кирил
Рівнестандарт-ДЮСШ-4-2440
46
Дмищук Назар
Реал-Рівне440
47
Корчагін Євген
Derby- Поліська Січ440
48
Безбородов Вадим Ігорович
Альянс440
49
Франчук Богдан
Рівнеобленерго-Рівне112440
50
Мариняк Сергій
Комфорт-Сервіс440
51
Котюк Павло Олександрович
Комфорт-Сервіс330
52
Дацюк Роман Михайлович
Рівнестандарт-ДЮСШ-4330
53
Тороп Павло Васильович
Квартал-Шериф330
54
Грицак Олексій Володимирович
Квартал-Шериф330
55
Козачук Іван
Ювілейний330
56
Любар Олександр Анатолійович
Хімік-Танчик330
57
Ващук Олександр Васильович
Рівнегаз330
58
Романюк Віталій Володимирович
Рівне 112-Хімік 35+330
59
Овсійчук Олександр Михайлович
Вікінг-Реал330
60
Жак Вадим Миколайович
Хімік-Танчик330
61
Якимчук Роман Миколайович
ФК Костопіль330
62
Тхорук Віктор Вікторович
Альянс330
63
Загривий Сергій
Комфорт-Сервіс330
64
Ніколайчук Віктор Олександрович
Agro-West Group330
65
Улянчук Дмитро Володимирович
ФК Костопіль330
66
Гайдучек Микола
Комфорт-Сервіс330
67
Босюк Микола Сергійович
Альянс330
68
Соколов Дмитро Андрійович
YUTERM330
69
Валько Роман
Хімік-Танчик220
70
Дейнека Олександр
Жирик ТЕАМ220
71
Оксенюк Андрій Ігорович
Agro-West Group220
72
Цвик Сергій Леонідович
Хімік-Танчик220
73
Крук Олександр Михайлович
Рівнестандарт-ДЮСШ-4220
74
Трофімчук Михайло Віталійович
Хімік-Танчик220
75
Овчарук Іван Олександрович
Рівнегаз220
76
Івахнюк Олександр
Coral220
77
Хоровець Дмитро Ігорович
Альянс220
78
Козяр Андрій Миколайович
Альянс220
79
Кушнір Андрій
Квартал-Шериф220
80
Капустинський Юрій
Derby- Поліська Січ220
81
Гарбарук Владислав Петрович
Авангард220
82
Кривко Вадим Борисович
Альянс220
83
Кошка Олег Анатолійович
ФК Борщівка220
84
Абрамович Андрій Сергійович
Комфорт-Сервіс220
85
Груша Олег Володимирович
InterbetonBud-Рівне 112220
86
Агеєв Дмитро Ігорович
Альянс220
87
Савицький Роман Степанович
Хімік-Танчик220
88
Окерешко Микола Олександрович
Комфорт-Сервіс 2220
89
Гіленко Владислав Юрійович
Coral220
90
Поліщук Володимир Петрович
Кардинал-Рівнестандарт-ДЮСШ-4 (Ветерани)220
91
Дмитро Кончук
ФК Костопіль220
92
Нікітчук Валерій Валентинович
YUTERM220
93
Мичко Олександр
Рівнегаз220
94
Панкратій Віталій
Рівнестандарт-ДЮСШ-4-2220
95
Рибіцький Дмитро
Рівнестандарт-ДЮСШ-4-2220
96
Новак Богдан Володимирович
Рівнестандарт-ДЮСШ-4220
97
Зубік Антон Олександрович
Альянс220
98
Бережнюк Максим Юрійович
Рівнегаз110
99
Крищук Олексій Віталійович
Квартал-Шериф110
100
Луцюк Дмитро Вікторович
Реал-Рівне110
101
Кадепський Юрій Ростиславович
Coral110
102
Семенюк Леонід Андрійович
Рівнегаз110
103
Тютюрай Вадим Андрійович
Кардинал-Рівнестандарт-ДЮСШ-4110
104
Берташ Тарас Миколайович
Хімік-Танчик110
105
Ражик Владислав
Рівнестандарт110
106
Парух Дмитро Ярославович
Agro-West Group110
107
Українець Дмитро Володимирович
ФК Костопіль110
108
Холод Максим
Derby- Поліська Січ110
109
Семенюк Богдан Андрійович
Рівнегаз110
110
Павлів Микола Васильович
Рівнеобленерго-Рівне112110
111
Лозян Вадим Петрович
Квартал-Шериф110
112
Ткачук Валерій
Рівнеобленерго-Рівне112110
113
Булейко Сергій
Жирик ТЕАМ110
114
Кір’ях Віктор Леонідович
Coral110
115
Цехановський Павло
Рівнеобленерго-Рівне112110
116
Скибчик Дмитро Богданович
Рівнестандарт-ДЮСШ-4110
117
Маковей Вадим Валерійович
Квартал-Шериф110
118
Полончук Олександр Васильович
КЗС Костопіль 2110
119
Ковальчук Владислав
Рівнестандарт-ДЮСШ-4-2110
120
Шурпик Роман Вікторович
КЗС Костопіль 2110
121
Разін Дмитро
Хімік-Танчик000
122
Абрамович Андрій
Рівнеобленерго-Рівне112000
123
Зайчук Андрій Миколайович
Альянс000
124
Гресь Павло Миколайович
Вікінг000
125
Осійчук Юрій Сергійович
Вікторія000
126
Головенко Богдан Ярославович
Coral000
127
Сухий Володимир Ігорович
YUTERM000
128
Омельчук Юрій
Квартал-Шериф000
129
Колодяжний Дмитро
Derby- Поліська Січ000
130
Троцький Андрій Вікторович
Yuterm 35+000
131
Дем’янець Олексій
Понеділок 35+000
132
Ткачук Тарас Олександрович
Штанга 35+000
133
Юрій Кособуцький
InterbetonBud-Рівне 112000
134
Апончук Юрій
Рівнеобленерго-Рівне112000
135
Юхневич Олександр Анатолійович
Альянс000
136
Полюхович Юрій Віталійович
Вікінг000
137
Шипуков Валерій Юрійович
Кардинал-Рівнестандарт-ДЮСШ-4 (Ветерани)000
138
Арістов Сергій
АВ метал груп000
139
Пінчук Володимир Юрійович
Вікінг000
140
Левчук Сергій Захарович
Рівнеобленерго-Рівне112000
141
Дмитрук Олександр Васильович
Рівнегаз000
142
Комановський Олександр
Рівнеобленерго-Рівне112000
143
Хропатий Віталій Васильович
Вікінг000
144
Голуб Вадим Миколайович
Рівнеобленерго-Рівне112000
145
Примоченко Едуард Олександрович
Coral000
146
Бондарчук Андрій Віталійович
Вікторія000
147
Басюк Вадим Вікторович
АВ метал груп000
148
Дмитро Проневич
Реал-Рівне000
149
Величко Володимир Сергійович
Рівнегаз000
150
Герасимчук Юрій
Штанга 35+000
151
Гомонюк Сергій
Рівнеобленерго-Рівне112000
152
Вознюк Дмитро
Хімік-Танчик000
153
Сьох Роман Васильович
Agro-West Group000
154
Кресанов Сергій
Agro-West Group000
155
Сидорук Богдан Русланович
Вікінг000
156
Бровчук Іван Миколайович
Вікторія000
157
Медун Василь Іванович
Штанга 35+000
158
Загнибіда Денис Леонідович
Вікінг000
159
Мартинчук Віталій Олександрович
Вікінг-Реал000
160
Поліщук Микола Ігорович
Вікторія000
161
Марчук Іван
Сантос000
162
Гацкевич Дмитро Анатолійович
InterBeton Bud000
163
Момоток Володимир Юрійович
Штанга 35+000
164
Мельник Тарас Григорович
Вікторія000
165
Момотюк Дмитро
Рівнеобленерго-Рівне112000
166
Гончарук Руслан Васильович
Вікторія000
167
Дем’янчук Петро Андрійович
Штанга 35+000
168
Артем Корольчук
Реал-Рівне000
169
Дрикін Владислав Юрійович
Вікінг000
170
Блищик Василь Володимирович
Комфорт-Сервіс000
171
Кухарчук Сергій
Хімік-Танчик000
172
Гордійчук Юрій
Yuterm 35+000
173
Сара Євген Петрович
Штанга 35+000
174
Ступницький Артем Сергійович
Вікінг000
175
Козачок Олександр
Квартал-Шериф000
176
Боровець Віталій Борисович
Штанга 35+000
177
Мартинюк Вячеслав Віталійович
Штанга 35+000
178
Кишиєв Рустам Шамільович
Agro-West Group000
179
Паршиков Андрій Дмитрович
АВ метал груп000
180
Федік Дмитро
Рівнестандарт-ДЮСШ-4000
181
Циганков Олексій Олексійович
Інтеркарс000
182
Марчук Михайло Федорович
Сині Вовки000
183
Приступа Давид
Комфорт-Сервіс000
184
Давидов Денис Олександрович
Вікінг000
185
Гуранець Іван Володимирович
АВ метал груп000
186
Вєтров Назар Вікторович
КЗС Костопіль 2000
187
Ромаш Максим
ДЮСШ-4000
188
Гаврилюк Максим Андрійович
Вікінг000
189
Рев’ягін Ілля Миколайович
ФК Костопіль000
190
Повар Володимир
Рівнестандарт000
191
Корнюшин Сергій
Штанга 35+000
192
Деркач Володимир Олександрович
Вікінг000
193
Шило Вадим Анатолійович
Рівне ФАМ000
194
Шепель Віталій Анатолійович
Енергія000
195
Ревуцький Євгеній Анатолійович
АВ метал груп000
196
Човпило Станіслав Вікторович
Вікінг000
197
Шминдрук Віктор Вікторович
Хімік-Танчик000
198
Тиндюк Ярослав Володимирович
Agro-West Group000
199
Єфименко Владислав Володимирович
Альянс000
200
Катульський Сергій
Вікінг000
201
Христянович Антон
Rivne United000
202
Кумейко Юрій
Ребелс000
203
Юрчук Сергій
Рівнеобленерго-Рівне112000
204
Муха Ігор Володимирович
Реал-Рівне000
205
Гуменюк Юрій Дмитрович
Кардинал-Рівнестандарт-ДЮСШ-4 (Ветерани)000
206
Свирид Ігор Васильович
Вікторія000
207
Стулов Вадим Дмитрович
Вікінг000
208
Тріль Юрій Юрійович
КЗС Костопіль 2000
209
Головачик Володимир Олексійович
КЗС Костопіль 2000
210
Колодинський Олександр Павлович
Вікторія000
211
Поліщук Назарій Юрійович
Coral000
212
Левчук Роман
Фіалка000
213
Гомонець Михайло Іванович
Рівнегаз000
214
Ющук Борис Володимирович
Авангард000
215
Сачук Вадим Вікторович
YUTERM000
216
Макарчук Олександр Юрійович
Хімік-Танчик000
217
Грицак Сергій Володимирович
Квартал-Шериф000
218
Августинович Роман Олександрович
ФК Костопіль000
219
Шурпик Віктор Вікторович
Комфорт-Сервіс 2000
220
Шамич Юрій Вадимович
Хімік-Танчик000
221
Кусік Сергій Миколайович
КЗС Костопіль 2000
222
Калюжний Дмитро Віталійович
Рівне ФАМ000
223
Берлюта Іван Вікторович
Вікторія000
224
Медведь Вадим Юрійович
Хімік-Танчик000
225
Владислав Бурак
Жирик ТЕАМ000
226
Пашкевич Денис Сергійович
Кардинал-Рівнестандарт-ДЮСШ-4 (Ветерани)000
227
Матюк Олександр Андрійович
Реал-Рівне000
228
Сержанюк Олексій Віталійович
Хімік-Танчик000
229
Лавренчук Денис Олегович
Авангард000
230
Момотюк Віталій Єфстафійович
Вікінг000
231
Симончук Дмитро Павлович
Інтеркарс000
232
Басовець Василь Валентинович
Coral000
233
Дяченко Дмитро
Рівнестандарт-ДЮСШ-4-2000
234
Тарас Мельничук
Рівнеобленерго-Рівне112000
235
Шаюк Сергій Васильович
Хімік-Танчик000
236
Попчук Олександр Миколайович
Хімік-Танчик000
237
Сиса Андрій
Квартал-Шериф000
238
Одерако Роман Володимирович
Квартал-Шериф000
239
Вавуліч Кирило
Рівнестандарт-ДЮСШ-4-2000
240
Пивоваров Павло
Жирик ТЕАМ000
241
Слободенюк Віталій
Derby- Поліська Січ000
242
Назарук Олександр Володимирович
Комфорт-Сервіс000
243
Воронцов Павло Сергійович
Штанга 35+000
244
Михайло Марчук
Альянс000
245
Зіньков Олександр Павлович
Авангард000
246
Павлов Іван
InterbetonBud-Рівне 112000

Перша ліга. Порушники 18/19

ГравецьКлубЖовта карткаЧервона картка
1
Романюк Віталій Володимирович
Рівнеобленерго-Рівне11260
2
Агеєв Дмитро Ігорович
Альянс50
3
Ахіяров Олександр Олегович
Реал-Рівне41
4
Тушич Віталій
Рівнегаз40
5
Тивонюк Віталій Валерійович
Реал-Рівне40
6
Тхорук Віктор Вікторович
Альянс40
7
Курилович Павло Ігорович
Derby- Поліська Січ30
8
Дмищук Назар
Реал-Рівне30
9
Жилінський Максим Іванович
Комфорт-Сервіс30
10
Троцький Андрій Вікторович
Жирик ТЕАМ20
11
Апончук Юрій
Рівнеобленерго-Рівне11220
12
Дмитрук Олександр Васильович
Рівне ФАМ20
13
Гергелюк Олександр Володимирович
Рівнегаз20
14
Дейнека Олександр
Жирик ТЕАМ20
15
Сидорук Богдан Русланович
Сантос20
16
Жовтун Дмитро Михайлович
Рівнегаз20
17
Холод Максим
Жирик ТЕАМ20
18
Кривко Вадим Борисович
Альянс20
19
Повар Володимир
Комфорт-Сервіс20
20
Годун Олексій Віталійович
Квартал-Шериф21
21
Булейко Сергій
Жирик ТЕАМ20
22
Корчагін Євген
Derby- Поліська Січ20
23
Поліщук Володимир Петрович
InterbetonBud-Рівне 11220
24
Гришкевич Павло
Derby- Поліська Січ20
25
Зубік Антон Олександрович
Альянс20
26
Колодяжний Дмитро
Derby- Поліська Січ10
27
Разін Дмитро
Хімік-Танчик10
28
Зайчук Андрій Миколайович
Альянс10
29
Кадепський Юрій Ростиславович
ХФК “Надія”10
30
Парух Дмитро Ярославович
Ювілейний10
31
Трушев Дмитро Юрійович
Квартал-Шериф10
32
Приходько Андрій Вікторович
Реал-Рівне10
33
Овчарук Іван Олександрович
Рівнегаз10
34
Конюх Кирило Павлович
Хімік-Танчик10
35
Івахнюк Олександр
InterbetonBud-Рівне 11210
36
Майдачевський Володимир Юрійович
ФК Костопіль10
37
Українець Дмитро Володимирович
ФК Костопіль10
38
Харчук Валентин Леонідович
Комфорт-Сервіс10
39
Хоровець Дмитро Ігорович
Альянс10
40
Козачук Іван
Рівнеобленерго-Рівне11210
41
Баранов Дмитро Олександрович
Derby- Поліська Січ10
42
Новосад Максим Сергійович
ФК Костопіль10
43
Степанюк Сергій Олександрович
Рівне 112 – MLS10
44
Москалик Сергій Олександрович
InterbetonBud-Рівне 11210
45
Гарбарук Владислав Петрович
Жирик ТЕАМ10
46
Воляник Кирил
ДЮСШ-410
47
Гаврилюк Максим Андрійович
Реал-Рівне10
48
Ревуцький Євгеній Анатолійович
InterbetonBud-Рівне 11210
49
Жак Вадим Миколайович
Хімік-Танчик10
50
Романчук Дмитро Андрійович
Клєтка10
51
Якимчук Роман Миколайович
ФК Костопіль10
52
Окерешко Микола Олександрович
ФК Костопіль10
53
Швець Вадим Миколайович
Комфорт-Сервіс10
54
Газицький Віктор Миколайович
Граніт-Хімік10
55
Безбородов Вадим Ігорович
Альянс10
56
Василечко Олег Миколайович
ФК Костопіль10
57
Скоцький Богдан Анатолійович
ФК Костопіль10
58
Медведь Вадим Юрійович
InterbetonBud-Рівне 11210
59
Матюк Олександр Андрійович
Вікінг10
60
Ткачук Володимир Володимирович
Хімік-Танчик11
61
Маковей Вадим Валерійович
Квартал-Шериф10
62
Пивоваров Павло
Жирик ТЕАМ10
63
Босюк Микола Сергійович
InterbetonBud-Рівне 11210
64
Малиновський Олександр Володимирович
Жирик ТЕАМ10
65
Юрій Кособуцький
InterbetonBud-Рівне 11200
66
Абрамович Андрій
Рівнеобленерго-Рівне11200
67
Дем’янець Олексій
Реал-Рівне00
68
Омельчук Юрій
Квартал-Шериф00
69
Сухий Володимир Ігорович
ДЮСШ-400
70
Котюк Павло Олександрович
Комфорт-Сервіс00
71
Бережнюк Максим Юрійович
Рівнегаз00
72
Головенко Богдан Ярославович
Coral00
73
Ткачук Тарас Олександрович
Штанга00
74
Осійчук Юрій Сергійович
Вікторія00
75
Гресь Павло Миколайович
Сантос00
76
Полюхович Юрій Віталійович
Вікінг00
77
Гайдук Володимир Олександрович
Комфорт-Сервіс00
78
Арістов Сергій
InterbetonBud-Рівне 11200
79
Шипуков Валерій Юрійович
Рівне 11200
80
Юхневич Олександр Анатолійович
Альянс00
81
Луцюк Дмитро Вікторович
Реал-Рівне00
82
Крищук Олексій Віталійович
Квартал-Шериф00
83
Пінчук Володимир Юрійович
Вікінг00
84
Хропатий Віталій Васильович
Вікінг00
85
Дацюк Роман Михайлович
ФК Костопіль00
86
Комановський Олександр
Рівнеобленерго-Рівне11200
87
Прищепа Роман Миколайович
ФК Костопіль00
88
Валько Роман
Рівнеобленерго-Рівне11200
89
Тороп Павло Васильович
Квартал-Шериф00
90
Ходак Мирослав Тарасович
Жирик ТЕАМ00
91
Левчук Сергій Захарович
InterbetonBud-Рівне 11200
92
Семенюк Леонід Андрійович
Рівнегаз00
93
Лисак Андрій
Derby- Поліська Січ00
94
Кость Олександр Сергійович
Реал-Рівне00
95
Примоченко Едуард Олександрович
Coral00
96
Тютюрай Вадим Андрійович
ДЮСШ-400
97
Бондарчук Андрій Віталійович
Поліська Січ00
98
Берташ Тарас Миколайович
Хімік-Танчик00
99
Голуб Вадим Миколайович
Рівнеобленерго-Рівне11200
100
Гомонюк Сергій
Рівнеобленерго-Рівне11200
101
Вознюк Дмитро
Хімік-Танчик00
102
Величко Володимир Сергійович
Coral00
103
Дмитро Проневич
Реал-Рівне00
104
Герасимчук Юрій
Штанга00
105
Басюк Вадим Вікторович
ДЮСШ-400
106
Ражик Владислав
InterbetonBud-Рівне 11200
107
Оксенюк Андрій Ігорович
Комфорт-Сервіс00
108
Цвик Сергій Леонідович
Хімік-Танчик00
109
Грицак Олексій Володимирович
Квартал-Шериф00
110
Крук Олександр Михайлович
ДЮСШ-400
111
Бровчук Іван Миколайович
Вікторія00
112
Сьох Роман Васильович
Agro-West Group00
113
Кресанов Сергій
ФК ПриГОЩАйся00
114
Трофімчук Михайло Віталійович
Реал-Рівне00
115
Загнибіда Денис Леонідович
Вікінг00
116
Поліщук Микола Ігорович
Вікторія00
117
Марчук Іван
Сантос00
118
Гацкевич Дмитро Анатолійович
Квартал-Шериф00
119
Момоток Володимир Юрійович
Штанга00
120
Мартинчук Віталій Олександрович
Клєтка00
121
Медун Василь Іванович
Штанга00
122
Момотюк Дмитро
Рівнеобленерго-Рівне11200
123
Артем Корольчук
Реал-Рівне00
124
Гончарук Руслан Васильович
Вікторія00
125
Семенюк Богдан Андрійович
Рівнегаз00
126
Дем’янчук Петро Андрійович
Штанга00
127
Мельник Тарас Григорович
Вікторія00
128
Ящук Дмитро
ДЮСШ-400
129
Дрикін Владислав Юрійович
Вікінг00
130
Блищик Василь Володимирович
Комфорт-Сервіс00
131
Козяр Андрій Миколайович
Альянс00
132
Павлів Микола Васильович
Рівнеобленерго-Рівне11200
133
Кухарчук Сергій
Хімік-Танчик00
134
Гордійчук Юрій
Квартал-Шериф00
135
Кушнір Андрій
Комфорт-Сервіс00
136
Ільчук Віталій Вікторович
Derby- Поліська Січ00
137
Ступницький Артем Сергійович
Штанга00
138
Сара Євген Петрович
Штанга00
139
Хомончак Володимир Анатолійович
Хімік-Танчик01
140
Боровець Віталій Борисович
Штанга00
141
Любар Олександр Анатолійович
Хімік-Танчик00
142
Козачок Олександр
Квартал-Шериф00
143
Мартинюк Вячеслав Віталійович
Штанга00
144
Кривко Олександр Борисович
Альянс00
145
Кишиєв Рустам Шамільович
Ребелс00
146
Ващук Олександр Васильович
Рівнегаз00
147
Капустинський Юрій
Derby- Поліська Січ00
148
Федік Дмитро
ДЮСШ-400
149
Штогрін Роман Юрійович
Квартал-Шериф00
150
Костюк Олег Вікторович
Ф200
151
Паршиков Андрій Дмитрович
Рівне 112 – MLS00
152
Мельник Юрій Володимирович
Комфорт-Сервіс00
153
Абрамович Андрій Сергійович
Комфорт-Сервіс00
154
Марчук Михайло Федорович
Альянс00
155
Казмірук Андрій
InterbetonBud-Рівне 11200
156
Циганков Олексій Олексійович
Штанга00
157
Козлюк Юрій Володимирович
Рівне ФАМ00
158
Ромаш Максим
ДЮСШ-400
159
Кошка Олег Анатолійович
ФК Костопіль00
160
Вєтров Назар Вікторович
ФК Костопіль00
161
Гуранець Іван Володимирович
InterbetonBud-Рівне 11200
162
Приступа Давид
Рівнегаз00
163
Давидов Денис Олександрович
Вікінг00
164
Рев’ягін Ілля Миколайович
ФК Костопіль00
165
Груша Олег Володимирович
InterbetonBud-Рівне 11200
166
Лозян Вадим Петрович
Квартал-Шериф00
167
Корнюшин Сергій
Штанга00
168
Ткачук Валерій
Рівнеобленерго-Рівне11200
169
Шепель Віталій Анатолійович
Штанга00
170
Овсійчук Олександр Михайлович
Жирик ТЕАМ00
171
Шило Вадим Анатолійович
Жирик ТЕАМ00
172
Човпило Станіслав Вікторович
Вікінг00
173
Шминдрук Віктор Вікторович
Альянс00
174
Деркач Володимир Олександрович
Вікінг00
175
Волох Роман Миколайович
InterbetonBud-Рівне 11200
176
Наумець Андрій Олександрович
Хімік-Танчик00
177
Тиндюк Ярослав Володимирович
Agro-West Group00
178
Савицький Роман Степанович
Рівнегаз00
179
Христянович Антон
Реал-Рівне00
180
Кумейко Юрій
Ребелс00
181
Катульський Сергій
Вікінг00
182
Єфименко Владислав Володимирович
Альянс00
183
Юрчук Сергій
Рівнеобленерго-Рівне11200
184
Муха Ігор Володимирович
Вікінг00
185
Стулов Вадим Дмитрович
Вікінг00
186
Гуменюк Юрій Дмитрович
InterbetonBud-Рівне 11200
187
Тріль Юрій Юрійович
ФК Костопіль00
188
Свирид Ігор Васильович
Вікторія00
189
Головачик Володимир Олексійович
КЗС Костопіль 200
190
Загривий Сергій
Комфорт-Сервіс00
191
Поліщук Назарій Юрійович
Coral00
192
Гіленко Владислав Юрійович
InterbetonBud-Рівне 11200
193
Колодинський Олександр Павлович
Вікторія00
194
Ющук Борис Володимирович
Ребелс00
195
Сачук Вадим Вікторович
Поліська Січ00
196
Левчук Роман
Ф200
197
Гомонець Михайло Іванович
Рівнегаз00
198
Макарчук Олександр Юрійович
Хімік-Танчик00
199
Грицак Сергій Володимирович
Квартал-Шериф00
200
Ніколайчук Віктор Олександрович
Комфорт-Сервіс00
201
Августинович Роман Олександрович
ФК Костопіль00
202
Білий Євгеній Ігорович
InterbetonBud-Рівне 11200
203
Шурпик Віктор Вікторович
Комфорт-Сервіс 200
204
Улянчук Дмитро Володимирович
Комфорт-Сервіс00
205
Шамич Юрій Вадимович
InterbetonBud-Рівне 11200
206
Кусік Сергій Миколайович
ФК Костопіль00
207
Кір’ях Віктор Леонідович
Derby- Поліська Січ00
208
Калюжний Дмитро Віталійович
Ребелс00
209
Берлюта Іван Вікторович
Вікторія00
210
Владислав Бурак
Жирик ТЕАМ00
211
Пашкевич Денис Сергійович
Coral00
212
Сержанюк Олексій Віталійович
Хімік-Танчик00
213
Симончук Дмитро Павлович
Інтеркарс00
214
Басовець Василь Валентинович
Поліська Січ00
215
Лавренчук Денис Олегович
Граніт-Хімік00
216
Момотюк Віталій Єфстафійович
Вікінг00
217
Дяченко Дмитро
ДЮСШ-400
218
Дмитро Кончук
ФК Костопіль00
219
Нікітчук Валерій Валентинович
Рівнеобленерго-Рівне11200
220
Тарас Мельничук
Рівнеобленерго-Рівне11200
221
Скибчик Дмитро Богданович
ДЮСШ-400
222
Цехановський Павло
Рівнеобленерго-Рівне11200
223
Мичко Олександр
Рівнегаз00
224
Франчук Богдан
Рівнеобленерго-Рівне11200
225
Шаюк Сергій Васильович
Рівне ФАМ00
226
Панкратій Віталій
ДЮСШ-400
227
Попчук Олександр Миколайович
Coral00
228
Сиса Андрій
Квартал-Шериф00
229
Грилюк Микола
Рівнеобленерго-Рівне11200
230
Рибіцький Дмитро
ДЮСШ-400
231
Полончук Олександр Васильович
ФК Костопіль00
232
Одерако Роман Володимирович
Квартал-Шериф00
233
Новак Богдан Володимирович
Комфорт-Сервіс00
234
Мариняк Сергій
Жирик ТЕАМ00
235
Вавуліч Кирило
ДЮСШ-400
236
Гайдучек Микола
Рівнеобленерго-Рівне11200
237
Слободенюк Віталій
Derby- Поліська Січ00
238
Малиновський Максим
ДЮСШ-400
239
Назарук Олександр Володимирович
ФК Костопіль00
240
Воронцов Павло Сергійович
Штанга00
241
Соколов Дмитро Андрійович
Derby- Поліська Січ00
242
Михайло Марчук
Альянс00
243
Ковальчук Владислав
ДЮСШ-400
244
Зіньков Олександр Павлович
Авангард00
245
Шурпик Роман Вікторович
Жирик ТЕАМ00
246
Павлов Іван
InterbetonBud-Рівне 11200