У столиці України 16-17 травня відбувся щорічний Всеукраїнський турнір міні-футболу серед команд підприємств водопровідно-каналізаційного господарства країни. Колектив «Рівнеоблводоканалу» вже традиційно взяв участь у турнірі. Цього року наша команда вперше здобула перемогу.

Цьогоріч у турнірі змагалися 16 команд. Суперниками нашого підприємства були «Дніпро-Кіровоград», «Кривбас» та колектив славетного міста «Луцька».

Всеукраїнській турнір тривав два дні поспіль. Першого дня рівненська команда спочатку зіграла із лучанами і перемогла 3-0. Наступні ігри були не так успішні як попередня. Рівненчани зіграли внічию з колективом «Кривбасу», а от третю заключну гру, зі збірною командою «Дніпро-Кіровоград», програли 6-1. Наша команда автоматично потрапила на другий за рангом турнір «друзів», згідно з регламенту змагань, що було передбачено для команд , які не вийшли з груп.

Усі ігри були складними, суперники — сильними, розповідає капітан  команди рівненського водопостачального підприємства Максим Жилінський (на фото), який очолює її від дня створення:

«— У нашому груповому етапі ми посіли третє місце і, за правилами конкурсу, наступного дня брали участь у товариському міні-турнірі серед команд, які не ввійшли до фіналу. Цього разу нашими суперниками були команди з Хмельницького, яку ми перемогли з рахунком 2:1, далі – з Тернополя, її теж перемогли 3:0. А у фіналі зіграли з командою з Івано-Франківська – 0:0. У серії післяматчевих пенальті змогли перемогти з рахунком 4:3. До останнього не знали, як складеться, але коли перемогли, то зраділи неймовірно, адже ми вже вчетверте брали участь у цьому чемпіонаті і не мали такого результату.»

Керівник команди «Рівнеоблводоканалу» Віктор Бондарук додав, що вперше відбувався такий товариський міні-турнір:

«— Оскільки ми не пройшли до фіналу, вирішили акумулювати всі сили і спробувати здобути перемогу, яка була нам надважливою. Відверто, це було непросто, адже наші суперники сильні гравці, які ретельно готувалися до турніру. Проте все ж футболісти «Рівнеоблводоканалу» зуміли налаштуватися на гру і перемогли. Особливо, хочу відзначити, нашого воротаря Юрія Піхотіна, який зміг відбити три пенальті, якби складно це не було. Врешті, завдяки спільним зусиллям, ми привезли кубок на наше підприємство.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here