Матч зірок

0
520

Футзальний рік на Рівненщині розпочнеться 3 січня 2019 року матчем зірок Рівненської та Волинської області під назвою “КУБОК ВИКЛИКУ ДРУЗІВ”. Шляхом голосування представників було визначено склад збірної зірок Рівненського футзалу :

Воротарі :

Кособуцький Юрій – 7 голосів

Колодюк Юрій – 6 голосів

Універсали :

Гергелюк Олекесандр – 12 голосів

Степанюк Сергій – 11 голосів

Ситник Дмитро – 8 голосів

Курилович Павло – 8 голосів

Тушич Віталій – 9 голосів

Чудля Віктор – 7 голосів

Дармовіс Павло – 7 голосів

Ніколайчук Олександр – 7 голосів

Білий Євгеній – 7 голосів

Новак Богдан – 7 голосів

Харчук Валентин – 6 голосів

Коляда Микола – 6 голосів

Головний тренер Паршиков Андрій Дмитрович

А так проголосували представники команд :

INTERBETONBUD-РІВНЕ 112

1. Колодюк Юрій
2. Кособуцький Юрій
3. Ситник Дмитро
4. Гергелюк Олександр
5. Чудля Віктор
6. Дармовіс Павло
7. Коляда Микола
8. Ніколайчук Олександр
9. Курилович Павло
10. Білий Євгеній
11. Харчук Валентин
12. Степанюк Сергій
13. Тивонюк Віталій
14. Груша Олег
Головний тренер Паршиков А.Д.

СВИСПАН – КОСТОПІЛЬ

1. Ревягін Ілля
2. Колодюк Юрій
3. Ніколайчук Олександр
4. Гергелюк Олександр
5. Скоцький Богдан
6. Жилінський Максим
7. Савицький Роман
8. Тушич Віталій
9. Новак Богдан
10. Білий Євгеній
11. Коляда Микола
12. Прислуцький Тарас
13. Жовтун Дмитро
14. Ситник Дмитро
Головний тренер Степанюк О.Н.

ХІМІК

1. Кособуцький Юрій
2. Котюк Павло
3. Курилович Павло
4. Волох Роман
5. Новак Богдан
6. Кривко Олександр
7. Ахіяров Олександр
8. Гергелюк Олександр
9. Голуб Вадим
10. Степанюк Сергій
11. Василечко Олег
12. Білий Євгеній
13. Наумець Андрій
14. Цвик Сергій
Головний тренер Паршиков А.Д.

КОМФОРТ-СЕРВІС

  1. Кособуцький Юрій
  2. Котюк Павло
  3. Гергелюк Олександр
  4. Чудля Віктор
  5. Дармовіс Павло
  6. Ніколайчук Олександр
  7. Харчук Валентин
  8. Ситник Дмитро
  9. Білий Євгеній
  10. Степанюк Сергій
  11. Жовтун Дмитро
  12. Тушич Віталій

Тренер Паршиков А.Д.

РІВНЕГАЗ

1. Колодюк Юрій
2. Чимерис Павло
3. Степанюк Сергій
4. Гергелюк Олександр
5 .Чудля Віктор
6. Тушич Віталій
7. Білий Євгеній
8. Коляда Микола
9. Ніколайчук Олександр
10. Жовтун Дмитро
11. Курилович Павло
12. Савицький Роман
13. Груша Олег
14. Ситник Дмитро
Головний тренер Паршиков А.Д.

РІВНЕОБЛЕНЕРГО

1. Кособуцький Юрій
2. Котюк Павло
3. Новак Богдан
4. Гергелюк Олександр
5. Тушич Віталій
6. Степанюк Сергій
7. Скоцький Богдан
8. Курилович Павло
9. Волох Роман
10. Наумець Андрій
11. Кривко Олександр
12. Харчук Валентин
13. Гарбарук Владислав
14. Савицький Роман

КВАРТАЛ

1. Кособуцький Юрій
2. Котюк Павло
3. Новак Богдан
4. Гергелюк Олександр
5. Тушич Віталій
6. Степанюк Сергій
7. Скоцький Богдан
8. Курилович Павло
9. Волох Роман
10. Наумець Андрій
11. Кривко Олександр
12. Харчук Валентин
13. Гарбарук Владислав
14. Савицький Роман

ДЮСШ-4

1. Колодюк Юрій
2. Кособуцький Юрій
3. Ситник Дмитро
4. Гергелюк Олександр
5. Чудля Віктор
6. Дармовіс Павло
7. Коляда Микола
8. Ніколайчук Олександр
9. Курилович Павло
10. Білий Євгеній
11. Харчук Валентин
12. Степанюк Сергій
13. Тивонюк Віталій
14. Груша Олег
Головний тренер Паршиков А.Д.

АЛЬЯНС

1. Колодюк Юрій
2. Чимерис Павло
3. Ситник Дмитро
4. Гергелюк Олександр
5. Чудля Віктор
6. Дармовіс Павло
7. Коляда Микола
8. Тушич Віталій
9. Курилович Павло
10. Новак Богдан
11. Тхорук Віктор
12. Степанюк Сергій
13. Жовтун Дмитро
14. Груша Олег
Головний тренер Паршиков А.Д

DERBY

1. Колодяжний Дмитро
2. Кособуцький Юрій
3. Курилович Павло
4. Ситник Дмитро
5. Тушич Віталій
6. Гергелюк Олександр
7. Дармовіс Павло
8. Степанюк Сергій
9. Чудля Віктор
10. Гарбарук Владислав
11. Тушич Віталій
12. Новак Богдан
13. Ніколайчук Олександр
14. Харчук Валентин

РЕАЛ-РІВНЕ

1. Котюк Павло
2. Колодяжний Дмитро
3. Жилінській Максим
4. Богдан Новак
5. Жак Вадим
6. Гергелюк Олександр
7. Савицький Роман
8. Ахіяров Олександр
9. Тушич Віталій
10. Степанюк Сергій
11. Новосад Максим
12. Скоцький Богдан
13. Романчук Дмитро
Головний тренер Паршиков А.Д.

Жирик TEAM

1. Колодюк Юрій
2. Чимерис Павло
3. Ситник Дмитро
4. Гергелюк Олександр
5. Чудля Віктор
6. Дармовіс Павло
7. Коляда Микола
8. Гарбарук Владислав
9. Ніколайчук Олександр
10. Волох Роман
11. Білий Євгеній
12. Степанюк Сергій
13. Груша Олег
Головний тренер Паршиков А.Д.

Матч відбудеться 3 січня о 17:30 в ДЮСШ-4, що на вулиці Фабрична 7

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here